::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::

نام کاربری :   پسورد :تابلو اعلانات

◘ نتایج مسابقات انتخاب مدیر برای انجمن ویدئو لرن ◘


تعداد بازدید : 23
نویسنده پیام
moh آفلاینارسال‌ها: 66
عضویت: 26 /9 /1401
سفارش گویندگی
ابزار و تجهیزات مورد نیاز برای گوینده تیزر تبلیغاتی
بعد از رعایت کردن تمام مواردی که پیش از این برای شما ارائه کردیم، در نظر داشته باشید که شما به ابزار و تجهیزات مناسب و حرفه‌ای هم نیاز دارید. میکروفون‌های حرفه ای برای ضبط صدا و نرم افزارهایی که در زمینه صدابرداری تیزر تبلیغاتی برای شما ضروری هستند را فراموش نکنید.
یک گوینده تیزر تبلیغاتی بهتر است به نرم‌افزارهای حوزه کاری خود آشنا باشد زیرا شناخت گوینده به روند کار با نرم‌افزار و اشراف بر آپشن‌های متفاوت می‌تواند به خلاقیت او کمک کند و در اجرا بسیار قوی‌تر ظاهر شود. یکی از نرم‌افزارهای بسیار کاربردی در این حوزه ادوب ادیشن است. برای فعالیت در این حوزه بهتر است با این نرم افزار آشنایی کافی داشته باشید.
سفارش گویندگی تیزر تبلیغاتی، نریشن، تلفن گویا و ...

تیم دیجیتال مارکتینگ منتا، این امکان را برای شما فراهم کرده که در صورت تمایل علاوه بر ساخت تیزر تبلیغاتی، کارهای مربوط به نریشن و ... را هم به ما بسپارید. حتی این امکان هم برای شما وجود دارد که متن نریشن‌ها را هم از ما بخواهید تا به بهترین شکل و با رعایت تمام اصول حرفه‌ای برای شما انجام دهیم.
هزینه گویندگی تیزر تبلیغاتی چقدر است؟
برای اعلام هزینه باید موارد زیادی مشخص شود. مثلا اینکه چه متنی در نظر دارید یا مدت زمانی ویدیویی که قرار است روی آن گویندگی صورت بگیرد چه قدر خواهد بود. علت بیان کردن این مثال ها این بود که شما بدانید برای تعیین میزان هزینه نیاز داریم تا برخی جزئیات بررسی شود. ضمن اینکه برخی از موسسه ها حدقل زمانی که برای پروژه‌های خود تعریف می‌کنند 1 دقیقه است و بسته به این میزان قیمت نهایی را محاسبه خواهند کرد. ما در تیم دیجیتال مارکتینگ منتا، ابتدا به شما مشاوره خواهیم داد تا بعد از سنجیدن همه جوانب به یک توافق دست پیدا کنیم.
مهم ترین عوامل موثر بر قیمت گویندگی تیزر تبلیغاتی کدام است؟

همانطور که اشاره کردیم، برخی از عواملی مانند مدت زمان گویندگی تیزر تبلیغاتی روی هزینه کارفرما تاثیر خواهد داشت. اما در این بخش به برخی دیگر از عوامل موثر روی قیمت گویندگی تیزر تبلیغاتی اشاره خواهیم کرد که هنگام سفارش باید حتما به آنها توجه داشته باشید:
  1. نوع سفارش گویندگی تیزر تبلیغاتی( نریشن مستند یا صدای تلفن گویا و ...) [*]زبان گویندگی تیزر تبلیغاتی(گویندگی تیزر تبلیغاتی به زبان انگلیسی، ترکی، عربی و ...) [*]شیوه اجرای گویندگی(هیجانی، ساده و معمولی یا ...) [*]گویندگی تیزر تبلیغاتی با صدای خانم اجرا شود یا صدای آقا [*]زمان تحویل پروژه(اگر در مدت زمان بسیار کمی نیاز به تحویل باشد روی قیمت تاثیر دارد) [*]تعداد کلمات متن گویندگی تیزر تبلیغاتی [*]محل و استودیوی ضبط برای گویندگی تیزر [*]سابقه گوینده تیزر تبلیغاتی

شنبه 30 اردیبهشت 1402 - 14:53
ارسال پیام نقل قول تشکر / موافقم / آفرین گزارش


تازه سازي پاسخ هابرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.تاپیک های مرتبط
موضوع تاریخ تعداد پاسخ آخرین ارسال بازدید
[Post_Title] [Post_Date] [Post_Answer] [Post_Last_User] [Post_Hit]
پرش :
صفحه اصلی | انجمن | ورود | عضویت | خوراک | نقشه | تماس با ما | طراح