::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::

نام کاربری :   پسورد :تابلو اعلانات

◘ نتایج مسابقات انتخاب مدیر برای انجمن ویدئو لرن ◘


تعداد بازدید : 29
نویسنده پیام
ramim5280 آفلاینارسال‌ها: 2
عضویت: 4 /4 /1401
برد کنترل دستگاه تزریق مواد شیمیاییبرد کنترل همان طور که از نامش مشخص است، وظیفه فرمان دادن به پمپ تزریق را برعهده دارد. با توجه به قابلیت های در نظر گرفته شده در زمان طراحی و تولید پکیج تزریق مواد شیمیایی، فرمان های ارسال شده توسط این برد به صورت دستی و اتوماتیک انجام میشوند.

میکسر یا همزن پکیج تزریق مواد شیمیایی چیست
به منظور تهیه و آماده سازی مواد شیمیایی برای تزریق به سیال، لازم است ابتدا کاملا در آب حل شود. این مواد ممکن است به صورت جامد و مایع باشند که با کمک میکسر یا همزن با دور و توان مختلف در آب کاملا حل شده و محلول یک دست بدست می آید. این بخش از دستگاه دارای اجزای دیگری از قبیل موتور، شفت، پروانه، گریبکس و کوپلینگ می باشد. از دیگر تفاوت های موجود در میان دستگاه های تهیه و تزریق مواد شیمیایی، توان و برد الکتروموتور در نظر گرفته شده برای میکسر آن می باشد که با توجه به ظرفیت مخزن و نوع مواد شیمیایی تعیین می گردد.


ابزار دقیق
در محیط های مختلف صنعتی و نیمه صنعتی ممکن است میزان مواد شیمیایی مورد نیاز با توجه به شرایط موجود در مخزن و وضعیت سیال تغییر کند. به عنوان مثال ممکن است با توجه به میزان PH سیال لازم باشد دبی پمپ تغییر کند و یا دوز تزریق بر اساس دمای سیال تعیین گردد. به همین منظور در طراحی دستگاه تزریق مواد شیمیایی، ابزارهای اندازه گیری با دقت بالا، نمایش و یا ارسال فرمان در شرایط مختلف تحت عنوان ابزار دقیق در نظر گرفته میشود.

شانس و شیر تخلیه از دیگر اجزا و متعلقات سیستم تزریق مواد شیمیایی می باشند که شاسی برای نصب و نگهداری از دستگاه و شیر تخلیه به منظور خارج شدن رسوبات ایجاد شده در کف مخزن مورد استفاده قرار می گیرد.

امضای کاربر :


شهر سخت افزار
چهارشنبه 15 شهریور 1402 - 15:53
ارسال پیام نقل قول تشکر / موافقم / آفرین گزارش


تازه سازي پاسخ هابرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.تاپیک های مرتبط
موضوع تاریخ تعداد پاسخ آخرین ارسال بازدید
[Post_Title] [Post_Date] [Post_Answer] [Post_Last_User] [Post_Hit]
پرش :
صفحه اصلی | انجمن | ورود | عضویت | خوراک | نقشه | تماس با ما | طراح