::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::

نام کاربری :   پسورد :تابلو اعلانات

◘ نتایج مسابقات انتخاب مدیر برای انجمن ویدئو لرن ◘


تعداد بازدید : 32
نویسنده پیام
moh آفلاینارسال‌ها: 67
عضویت: 26 /9 /1401
ساخت تیزر تبلیغاتی با هوش مصنوعی

هوش مصنوعی به مجموعه‌ای از تکنیک‌ها و روش‌هایی گفته می‌شود که به کامپیوترها امکان می‌دهد کارهایی را انجام دهند که به نظر می‌رسد در انجام آن‌ها نیاز به هوش بشری وجود دارد. هوش مصنوعی در تبلیغات نیز از این تکنیک‌ها و روش‌ها برای بهبود عملکرد و افزایش کارایی در فرآیند تبلیغات استفاده می‌کند.

نقش هوش مصنوعی در تبلیغات

هوش مصنوعی در تبلیغات نقش مهمی دارد و می‌تواند در بسیاری از جنبه‌ها بهبود و بهینه‌سازی را فراهم کند. در ادامه به برخی از این نقش‌ها میپردازیم.

هوش مصنوعی در شاخه های مختلف از جمله حوزه فناوری تاثییر بسزایی داشته که با استفاده از تفکر انسانی و قدرت ماشین در حال تکامل می باشد. امروزه اغلب خدمات ارائه شده توسعه دهندگان با به کارگیری هوش مصنوعی در بسترهای اینترنتی قابلیت ساخت ویدیو با استفاده از هوش مصنوعی را در اختیار کاربران قرار داده اند. تولید ویدئو با استفاده از هوش مصنوعی به راحتی قابل انجام بوده و کاربر نیاز به کسب تخصص در این حیطه ندارد.

ساخت ویدیو با هوش مصنوعی همان تبدیل متن یا عکس به ویدئو بوده که با استفاده از هوش مصنوعی این کار به راحتی قابل انجام می باشد. تولید محتوای ویدئویی به رونق کسب و کارها و جذب مشتریان بیشتر برای بیزینس های مختلف کمک می کند، بر همین اساس افراد با استفاده از هوش مصنوعی در کمترین زمان ممکن به خلق محتوای ویدئویی خود می پردازند.ساخت تیزر تبلیغاتی با هوش مصنوعی را در سایت های مختلف میتوانید دنبال کنید و به کار بگیرید هم آموزشهای مختلف هم میتوانید به شرکتهای دیجیتال مارکتینگ بسپارید تا برای شما انجام دهند .

هوش مصنوعی به کار رفته در سایت ها و برنامه های ساخت ویدیو از یک الگوریتم خاص پیروی کرده و به کاربر کمک می کند تا بدون استفاده از ابزارهای پیچیده به خلق ویدئو بپردازد. ساخت یک ویدیو آموزشی یا تبلیغاتی با کیفیت بالا جهت استفاده در شبکه های اجتماعی هزینه بر بوده که افراد با استفاده از هوش مصنوعی به صورت خودکار و رایگان به انجام این کار خواهند پرداخت.

سرویس جدید AI مبتنی بر هوش مصنوعی به نام Deep Nostalgia در تبدیل عکس به متن به کاربران کمک نموده و موجب ساخت آثار ویدئویی بسیار خلاق می شود. هوش مصنوعی در راستای واقعی جلوه دادن ویدئو از مفاهیم زیبا شناسی بهره گرفته و موجب خلق آثار حیرت آور می شود. طراحی کلیپ با استفاده از ابزارهای هوش مصنوعی به راحتی امکان پذیر بوده و قابلیت انجام آن در اختیار افراد قرار دارد. ساخت کلیپ تبلیغاتی با هوش مصنوعی از طریق سایت های موجود در این حوزه امکان پذیر بوده که در ادامه به آن پرداخته خواهد شد.

معرفی چند سایت برای ساخت ویدئو با هوش مصنوعی
[list=]

 • سایت Deepbrain AI

  بستر اینترنتی Deepbrain AI به عنوان ساده ترین سایت طراحی کلیپ با استفاده از هوش مصنوعی شناخته شده که با برخورداری از ابزار دستیار نویسندگی موجب افزایش سرعت کار می شود. از ویژگی های Deepbrain AI می توان به قابلیت یکپارچه سازی با برنامه های مختلف و استفاده از پردازش زبان طبیعی برای ایجاد متون انسانی با دقت بالا اشاره کرد. آدرس Deepbrain AI به نشانی deepbrain.io در اختیار افرد قرار داشته و لینک ورود به آن در زیر قرار داده شده است.
  [list=]

 • سایت Synthesia

  سایت Synthesia با بهره مندی از 50 زبان مختلف به عنوان یکی از بهترین بسترهای اینترنتی ساخت ویدئو با هوش مصنوعی شناخته می شود. این سایت قابلیت سفارشی سازی بالایی داشته و برخوردار از اپلیکیشن های مختلفی می باشد. قابلیت خودکار سازی عملیات تولید ویدئو در کنار رابط کاربری ساده از مزایای این سایت می باشد. سایت Synthesia به نشانی synthesia.io در اختیار عموم قرار داشته و لینک ورود به آن در زیر قرار دارد.
  [list=]

 • سایت GliaCloud

  سایت GliaCloud یکی از بهترین بسترهای اینترنتی جهت ساخت ویدیو با هوش مصنوعی بوده که با استفاده از قالب های آماده به کاربران در ساخت ویدئو کمک می کند. قابلیت سفارشی سازی ویدیو با بهره مندی از ابزارهای مختلف و رابط کاربری ساده و جذاب از ویژگی های این سایت می باشد. اما در پردازش زبان طبیعی به انگلیسی دارای محدودیت بوده که جزو معایب آن به شمار می رود. بستر اینترنتی GliaCloud به نشانی gliacloud.com در اختیار کاربر قرار داشته که همچنین فرد می تواند با کلیک بر روی لینک زیر به آن وارد شود.
  [list=]

 • سایت Synths Video

  سایت Synths Video در راستای ساخت ویدیو با هوش مصنوعی به افراد کمک نموده و از کاربران بسیاری برخوردار می باشد. این بستر اینترنتی دارای بیش از 40 آواتار مختلف به عنوان گوینده بوده و هماهنگ سازی حرکات لب با متن به صورت دقیق در آن انجام می گیرد. آدرس Synths Video به نشانی synths.video در اختیار افراد قرار داشته و لینک ورود مستقیم به این سایت در زیر درج شده است.
  [list=]

 • سایت Lumen 5

  تبدیل محتوای نوشته شده و تبدیل لینک پست وبلاگ به ویدیو از فعالیت های مهم سایت Lumen 5 بوده که به نشانی lumen5.com در اختیار کاربر قرار دارد. از ویژگی های این بستر اینترنتی می توان به قابلیت درگ و دراپ، بهره مندی از کتابخانه ارزشمند، قابلیت شخصی سازی و موارد دیگر اشاره کرد. لینک ورود به Lumen 5 در زیر درج شده و فرد جهت ورود به آن بایستی بر روی این لینک ضربه بزند.
  [list=]

 • سایت Pictory

  سایت Pictory در راستای تبدیل ویدئوهای بلند، پادکست های طولانی و محتواهای زیاد به ویدئو کوتاه مورد استفاده کاربران قرار گرفته از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد. انتشار محتوای سئو شده در کنار رابط کاربری آسان و هزینه کم جهت طراحی کلیپ از ویژگی های منحصر به فرد Pictory می باشد. این بستر اینترنتی به نشانی pictory.ai در دسترس بوده و افراد با کلیک بر روی لینک زیر به طور مستقیم به آن وارد می شوند.

  نقش و جایگاه هوش مصنوعی در تبلیغات

  اگر با فرایندهای استفاده از هوش مصنوعی آشنایی داشته باشید، حتما می دانید که این روزها، کاربرها با استفاده از قابلیت های هوش مصنوعی، کارهایی را انجام می دهند که به نظر می‌رسد در انجام آن‌ها نیاز به چیزی پیچیده تر از هوش بشری داریم. هوش مصنوعی در تبلیغات هم قرار است در چنین بزنگاه‌هایی به کمک ما آمده و با به کار گیری تکنیک‌ها و روش‌هایی، عملکرد را بهبود بخشیده و کارایی فرایند تبلیغات را افزایش دهد. در ادامه این بخش به بعضی از نقش های کلیدی و مهمی که هوش مصنوعی در تبلیغات می تواند ایفا کند، می پردازیم:

  1- ارائه داده های تحلیلی مربوط به تبلیغات

  یکی از مهم‌ترین قابلیت های هوش مصنوعی که در زمینه تبلیغات خیلی به ما کمک می کند، توانایی جمع آوری داده های حاصل از تبلیغات و تحلیل آنهاست. بررسی و تحلیل دقیق این اطلاعات به تبلیغ‌کنندگان کمک می‌کند تا بهترین استراتژی دیجیتال مارکتینگ و روش‌های تبلیغاتی را انتخاب کنند. با بهره مندی از هوش مصنوعی، می‌توان به راحتی به داده‌های بزرگ(Big Data) دسترسی پیدا کرده و از آن‌ها برای بهبود تبلیغات استفاده کرد.
  دوشنبه 20 شهریور 1402 - 14:46
  ارسال پیام نقل قول تشکر / موافقم / آفرین گزارش


  تازه سازي پاسخ ها  برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.  تاپیک های مرتبط
  موضوع تاریخ تعداد پاسخ آخرین ارسال بازدید
  [Post_Title] [Post_Date] [Post_Answer] [Post_Last_User] [Post_Hit]
  پرش :
  صفحه اصلی | انجمن | ورود | عضویت | خوراک | نقشه | تماس با ما | طراح