::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::

نام کاربری :   پسورد :تابلو اعلانات

◘ نتایج مسابقات انتخاب مدیر برای انجمن ویدئو لرن ◘


تعداد بازدید : 41
نویسنده پیام
navidradin آفلاینارسال‌ها: 1
عضویت: 5 /7 /1400
جملات متن کوتاه و عکس نوشته انگیزشی وسخنان بزرگان موفقیت


جملات و متن های کوتاه انگیزشی مخصوص آدمهای موفق برای دوپینگهای انگیزه بخش در زندگی را میتوانید در سایت الگو باش بخوانید.همیشه در مسیر موفقیت انسانها در فراز و نشیب هایی قرار میگرند ، چه بسا الان شما هم در این شرایط باشید .
بهترین راهکار برای جلو گیری از یاس و نا امیدی داشتن یک محرک قوی و همراه است ، خیلی بهتر که یک شخص با تجریه باشد.برای رسیدن به موفقیت و رسیدن به هدف ها و خواسته ها داشتن الگو یک نیاز و باید است .
بزرگان موفقیت خیلی سرد و گرم چشیدن و دردسر هایی رو تو مسیر رسیدن به موفقیت داشتن که ما هم تجریه خواهیم کرد ،بهترین راهکار استفاده از تجربیات افراد معروف است .ولی افراد معروف که در دسترس نیستند پس چاره چیست ؟
بهترین راه استفاده از راز بزرگان و الگو برداشتن از نوع رفتار آنها و نوع عملکرد ذهنی و تجربیات آنهاست .جملات کوتاه انگیزشی و متن انگیزشی زندگی که ما به راحتی میتونیم بخونیم حاصل زحمت های زیاد و تحمل درد و رنج های زیاد است .
خواندن زیاد جملات انگیزشی و داشتن در جیب و کیف و موبایل شما باعث میشه به مرور تبدیل به باورتون میشه .میتونید کنار تختخوابتون توی کیف پولتون ،بک گراند گوشیتون جملات موثر خودتون رو بزارید وهر موقع که نیاز داشتید ازشون استفاده کنید.بهترین زمان استفاده از جملات انگیزشی ومتن های کوتاه انگیزشی :


بهترین زمان استفاده از متن انگیزشی زندگی و جمله کوتاه انگیزشی ابتدای صبح که انرژی نیاز دارید است ، اولین چیزی که می بینید و روزتون رو با انرژي زیاد شروع کنید.و همینطور دقیقا قبل از خواب هم حتما ببینید و در زمان تصویر سازی هدف هاتون ،جملات انگیزشی روتکرار و تو ذهنتون هک کنید .
در شروع روز هنوز با مسائل و مشکلات و فراز نشیب ها و افکار منفی روبرو نشده پس بهترین زمان برای ورودی مثبت و انگیزه بخش است .جملات کوتاه انگیزشی شبیه ضرب المثل ها در کوتاه ترین حرف ها بیشترین انتقال انرژی و مفهموم رو به شما میرسونه .
چیزی که تو رو نکشه ، قطعا قوی ترت میکنه
معروفترین و موثر ترین جمله ای که زندگی خیلی از بزرگان انگیزشی رو متحول کرده چیزی که شما رو نکشه قطعا قوی ترتون میکنه.بله این جمله بهترین خوراک ومحرک برای کسانی است که در مسیر موفقیت هستند .برای تقویت اراده ، برای رسیدن به هدف و موفقیت بیشتر در زندگی.این جمله کوتاه بهترین انرژی رو در زمان اوج مشکلات و سختی به شما منقل میکنه ،حتما از این پتانسیل انگیزشی بارها استفاده کنید .

عکس نوشته ، متن انگیزشی زندگی و جمله کوتاه انگیزشی
اگر زندگی تورو توی مشکلات انداخت نگو چرا من؟ بگو امتحانم کن.راک/بازیگر -ورزشکار

راه رفتن با یک دوست در تاریکی خیلی بهترِ نسبت به راه رفتن تنهایی در روشنایی.هلن کلر/نویسنده

خیلی از ما به رویاهامون نمیرسیم چون داریم درون ترس هامون زندگی میکنیم.لی براون/سخنران انگیزشی

تو 100 ٪ توپ هایی که پرتاب نمیکنی رو از دست میدی.وین گرتزی/بازیکن کانادایی هاکی

ما همیشه نمی توانیم آینده جوانان خود را بسازیم ، اما می توانیم جوانان خود را برای آینده بسازیم.فرانکلین روزولت/سیاستمدار امریکایی

در سه کلمه میتونم هرچی از زندگی یاد گرفتم رو بهت بگم: این نیز میگذرد.رابرت فراست/شاعر

دو راه برای پخش نور هست : خودت شمع باشی یا آینه ای باشی تا نور پخش بشه.ادیت وارتون/نویسنده

تنها خرد واقعی اینه : بدونی هیچ چی نمیدونی.سقراط/فیلسوف یونانی

اگر تمرکزت رو بزاری روی داشته هات ٬به چیزای بهتری میرسی. ولی اگه تمرکزت رو بزاری روی نداشته هات٬هیچ چیزی برات کافی نخواهد بود.اپرا وینفری/مجری-فعال حقوق بشر-بازیگر-نویسنده-تهیه کننده
منبع: وبسایت الگوباش
دوشنبه 05 مهر 1400 - 22:22
ارسال پیام نقل قول تشکر / موافقم / آفرین گزارش


تازه سازي پاسخ هابرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.تاپیک های مرتبط
موضوع تاریخ تعداد پاسخ آخرین ارسال بازدید
[Post_Title] [Post_Date] [Post_Answer] [Post_Last_User] [Post_Hit]
پرش :
صفحه اصلی | انجمن | ورود | عضویت | خوراک | نقشه | تماس با ما | طراح